Пропустить меню
evit30-hero-1
test

Контактная информация

Riigikantselei

Stenbocki maja, Rahukohtu 3, 15161 Tallinn

30aastat@riigikantselei.ee

Люди

Iseseisvuse taastamine 30 -  toimkonna juht. Kontakt

Jaanus Rohumaa

Глава редакции

jaanus.rohumaa@riigikantselei.ee
5750 1023

Iseseisvuse taastamine 30 -  programmi koordinaator. Kontakt

Liis Laurits

Координатор программы

liis.laurits@riigikantselei.ee
5193 8172

Iseseisvuse taastamine 30 -  kommunikatsioonijuht. Kontakt

Heidi Ojamaa

Руководитель по связям с общественностью

heidi.ojamaa@riigikantselei.ee
5562 4089

Iseseisvuse taastamine 30 -  noorteprojektide juht. Kontakt

Madis Somelar

Руководитель молодежных проектов

madis.somelar@riigikantselei.ee
5559 3717

Iseseisvuse taastamine 30 -  noorteprojektide koordinaator. Kontakt

Grete Radvilavicius

Координатор молодежных проектов

grete.radvilavicius@riigikantselei.ee
5342 0247

Margus Kasterpalu

Руководитель проекта ночного певческого праздника 20 августа

margus.kasterpalu@gmail.com
510 6171

Danel Pandre

Danel Pandre

Продюсер ночного певческого праздника 20 августа на Таллиннском Певческом поле

danel@fullhouseagency.com
502 2773