Jäta menüü vahele
noorteprojektid iseseisvuse taastamine 30
Foto: Rahvusarhiiv

Kontakt

Riigikantselei

Stenbocki maja, Rahukohtu 3, 15161 Tallinn

Üld e-post: 30aastat@riigikantselei.ee

Inimesed

Iseseisvuse taastamine 30 -  toimkonna juht. Kontakt

Jaanus Rohumaa

Toimkonna juht

jaanus.rohumaa@riigikantselei.ee
5750 1023

Iseseisvuse taastamine 30 -  programmi koordinaator. Kontakt

Liis Laurits

Programmi koordinaator

liis.laurits@riigikantselei.ee
5193 8172

Iseseisvuse taastamine 30 -  kommunikatsioonijuht. Kontakt

Heidi Ojamaa

Kommunikatsioonijuht

heidi.ojamaa@riigikantselei.ee
5562 4089

Iseseisvuse taastamine 30 -  noorteprojektide juht. Kontakt

Madis Somelar

Noorteprojektide juht

madis.somelar@riigikantselei.ee
5559 3717

Iseseisvuse taastamine 30 -  noorteprojektide koordinaator. Kontakt

Grete Radvilavicius

Noorteprojektide koordinaator

grete.radvilavicius@riigikantselei.ee
5342 0247

Margus Kasterpalu

20. augusti öölaulupeo projektijuht

margus.kasterpalu@gmail.com
510 6171

Danel Pandre

Danel Pandre

20. augustil Tallinna Lauluväljakul toimuva öölaulupeo produtsent

danel@fullhouseagency.com
502 2773